You are not connected. Please login or register

Omiljeni TV kanali?

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Omiljeni TV kanali? on Sun May 10, 2009 11:30 pm

Prvo moram da kazem prvi put kada sam video Naruta to je bilo na Jetixu al kanal sada ne gledam, ne svidja mi se uopste...Gledam E!, Fox Life, Discovery Travel & Living, MTV Hits, ponekad CN, kao i nase b92, FOX i ponekad pink i RTS... Basketball

View user profile http://naruto-serbia.forumotion.net

2 Re: Omiljeni TV kanali? on Sun May 10, 2009 11:35 pm

StLkR

Special Jonin
Special Jonin
Prvi put sam gledao naruta na ultri sinhronizovano xD,zaeb se prvi put sam saznao pre jedno 1-2 god gledao sam na japanskom sa engleskim titlom Very Happy i tak inache obozhavam sve vrste anima,...omiljeni kanali RTS i ae da kazhemo FoX ne gledam kablovske kanale a da budemo iskreni ne gledam ni tv u prolazu odgledam dnevnik i to je to sve shto me zanima nadjem na pcu xD

View user profile

3 Re: Omiljeni TV kanali? on Sun May 10, 2009 11:43 pm

Haha ja sam poceo da gledam naruta pre mozda godinu dana, malo vise...mislim znao sam za to jos od preeee al sam kontao da je strasno veliko sranje, i onda kada sam dobio kablovsku, a to je bilo pre godinu, gdinu i po...upalio ja Jetix i vidim naruta...reko aj bas da vidim sta je to...i secam se da je bila epizoda kada se naruto i sasuke prvip ut bore sa orochimaru-om u onoj sumi...vi ne mozete da verujete kako sam se napalio na taj anime...sada pratim svaku shippuuden epizodu kada izadje, onog prvog nisam jos celog odgledao...stigo sam do 7 sezone, a mangu necu da citam posto mi je bezveze, ide mnoooooogo unapred a jos je crno bela i onda mi nema tu uzitka... Naruto Hokage

View user profile http://naruto-serbia.forumotion.net

4 Re: Omiljeni TV kanali? on Mon May 11, 2009 12:17 am

StLkR

Special Jonin
Special Jonin
Razgovarash sa chovekom koji je prochitao sve ultimate spider-man stripove koji su izashli na nashim trafikama,inache ja nisam gledao mnogo naruta jedno 100 epizoda obichnog i posle iz shipudena oko 50tak xD

View user profile

5 Re: Omiljeni TV kanali? on Mon May 11, 2009 8:02 pm

hhehe xD ja gledam uglavnom pink i ultra .. a naruta video i primetio na jetix i posle na krstarici bio jedno vreme admin u sobi naruto i onda su mi ga makli itd xD al to bi bilo to xD inace zaludjen sa narutom Razz

View user profile

6 Re: Omiljeni TV kanali? on Tue Apr 27, 2010 3:53 pm

musicluvr96

Academy Student
Academy Student
tv ni ne gledam vecinu vremena sam za kompom a na naruto sam prvi put naletela pre 3 godine kad sam bila u svajcarskoj na letovanju bilo na tv-u i posle mi brat trazio da mu nadjem epizode na engleskom pa da mu prevodim i tako je i mene zaludeo animeom a pre toga sam gledala neke bezveze tek ono sto se davalo na happy-ju

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]